eSky
Wsparcie internetowego centrum podróży w rozwoju platformy e-commerce
eSky to jedno z największych internetowych centrów podróży, które obsługuje miliony klientów, oferując usługi ok. 500 tys. hoteli i 650 linii lotniczych na całym świecie. Zespół programistów The Software House jest częścią grupy odpowiedzialnej za zaprojektowanie oraz stworzenie nowej, wydajnej i nowoczesnej platformy eSky, pozwalającej na ekspansję firmy na kolejne rynki międzynarodowe. Przed rozpoczęciem właściwej budowy oprogramowania, team The Software House dokonał wnikliwej analizy biznesowej procesu rezerwacji on-line. Dzięki zrozumieniu istoty biznesu eSky, zaproponowaliśmy klientowi najlepsze rozwiązania technologiczne, odpowiadające na wyzwania biznesowe nowej platformy.
PHPSymfonyjQuery
FLYO
Wygodny transport na lotniska w rejonie Oslo
Flyo to firma przewozowa działająca w rejonie Oslo, oferująca transport pasażerów ze wskazanego przez nich miejsca na lotnisko i z powrotem. Dzięki aplikacjom web i mobilnej, zbudowanym przez team The Software House, klienci Flyo mogą w wygodny sposób skalkulować, zarezerwować i opłacić online swój przejazd. Dla Flyo wykonaliśmy również zaawansowany system planowania tras pojazdów oraz moduł CRM. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym przez naszych developerów, Flyo mogło skutecznie wkroczyć na nowy rynek oraz szybko rozwinąć swój biznes. Firma zwiększyła również skuteczność planowania tras i obniżyła koszty związane z przebiegiem pojazdów.
Zobacz projekt na
PHPSymfonyjQueryAndroid
WorldWide 101 Ltd.
CRM wirtualnych asystentów
Worldwide101 to międzynarodowa firma oferująca wirtualny wynajem asystentów, m.in. z obszaru marketingu, księgowości, administracji, designu czy prostych prac programistycznych. W ramach prac nad systemem wykonaliśmy wraz z klientem analizę biznesową i zaproponowaliśmy rozwiązania usprawniające procesy wewnętrzne. Zespół The Software House zrealizował platformę w pełni automatyzującą dobór, współpracę oraz rozliczenia z wirtualnymi asystentami. Platforma została wyposażona m.in. w moduł raportowania godzin pracy, umawiania spotkań, zarządzania kalendarzem, kontroli wykonania zleceń, fakturowania, międzynarodowych płatności online (wraz z zachowaniem zasad PCI compliance), windykacji. System umożliwił firmie Worldwide101 skalowanie oferowanych usług oraz zautomatyzowanie całego procesu zarządzania, dzięki czemu w ciągu pierwszych 6 miesięcy od wdrożenia odnotowała podwojenie obrotów.
Zobacz opinię klienta na
RubyjQuery

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ TWOJEGO PROJEKTU
Deliveryy
Szybkie usługi kurierskie przez aplikację mobilną
Deliveryy to aplikacja mobilna wraz z webowym panelem administracyjnym, służąca do realizacji szybkich usług kurierskich na terenie Kuwejtu. Nasz klient postanowił poszerzyć swoją działalność, konsolidując pod marką Deliveryy wszystkie usługi kurierskie realizowane w Kuwejcie. Głównym celem projektu było wdrożenie typowo biznesowego pomysłu klienta i jego zamiana na mobilną aplikację. Chcąc sprostać wyzwaniu, zespół The Software House wykonał pełną analizę biznesową i technologiczną celów klienta, budując w pierwszej kolejności MVP na telefony z systemem iOS. Podczas realizacji projektu opracowaliśmy architekturę rozwiązania, makiety poszczególnych ekranów, ich wygląd oraz dostarczyliśmy zarządczy panel administracyjno-analityczny. Pomogliśmy klientowi także w umieszczeniu aplikacji w App Store. Wykonana przez zespół The Software House appka uzyskała ok. 1500 ściągnięć w ciągu pierwszych 2 tygodni - co ważne bez żadnego wsparcia marketingowego! Dzięki takiemu sukcesowi obecnie przygotowujemy aplikację na telefony z systemem Android. Prowadzimy także prace rozbudowujące aplikację o kolejne funkcjonalności.
Zobacz projekt na
Zobacz opinię klienta na
"It is rare to find a company that not only gives you an end product that is beyond your expectations, but delivers it with an experience and service above and beyond any company I have ever dealt with. It was truly a pleasure working with TSH and I would recommend them above any other development company." - Yousef Dashti, Co-Owner at PorterEx
iOSPHPSymfonyjQuery
CloudOx
Wirtualne serwery w chmurze
CloudOx oferuje swoim klientom serwery w chmurze, czyli tzw. virtual private servers (VPS). Naszym celem było stworzenie platformy pozwalającej użytkownikom CloudOx samodzielnie konfigurować, modyfikować, kupować i zarządzać serwerami VPS. W ramach developmentu powstała w pełni samoobsługowa platforma typu Software as a Service (SaaS), co pozwoliło firmie CloudOx znacznie zwiększyć sprzedaż oraz liczbę użytkowników. Zespół The Software House pomógł w zautomatyzowaniu wszystkich usług oferowanych przez CloudOx, przyczyniając się do wzrostu wydajności produktu i intensywnego rozwoju swojego klienta.
Zobacz projekt na
PHPSymfonyAngularJS
Controlling Online
Kompleksowe zarządzanie finansami i doradztwo dla start-upów
Firma Controlling-Online specjalizuje się w zdobywaniu funduszy, doradztwie finansowym, obsłudze księgowej, kadrowej, controllingu i innych usługach administracyjnych dla start-upów. Naszym zadaniem było stworzenie portalu Job.B, zapewniającego pełną obsługę procesów biznesowych u klientów Controlling-Online. W ramach projektu zbudowaliśmy zaawansowaną aplikację do zarządzania i tworzenia przebiegu procesów, obiegu dokumentów, rozliczeń, procesów inwestycyjnych, a także do wielu innych spraw związanych z efektywnym funkcjonowaniem firmy. Wykonany system umożliwia dowolne budowanie własnego workflow oraz pełne nim zarządzanie. Dostosowując się do założeń budżetowych i harmonogramu, zespół The Software House stał się mentorem projektu, proponując najskuteczniejsze rozwiązania biznesowe i dobierając do nich właściwą technologię.
Zobacz projekt na
PHPSymfonyAngularJS

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ TWOJEGO PROJEKTU
Close Collaboratione
Planowanie i zarządzanie zadaniami w księgowości
Close-Collaboration to zbudowana przez The Software House platforma w modelu SaaS do zarządzania zadaniami księgowymi, ich statusami i powiadomieniami w firmach typu BPO. Celem projektu było znaczne usprawnienie regularnych czynności wykonywanych przez centra rozliczeniowe w dużych korporacjach, np. księgowania dokumentów czy przygotowania sprawozdań finansowych. Poza realizacją głównego celu projektu, usprawniliśmy przepływ informacji pomiędzy oddziałami firm zlokalizowanymi w różnych miejscach na świecie. Wykonany przez nas projekt ostatecznie zmienił pomysł klienta w działający system. Na każdym etapie współpracy zespół The Software House proponował efektywne rozwiązania biznesowe i technologiczne, które ostatecznie przyczyniły się do rozwoju firmy Close-Collaboration.
Zobacz projekt na
Zobacz opinię klienta na
PHPSymfonyjQuery
Graph Story Console
Skomplikowane bazy grafowe dostępne w czasie rzeczywistym
Portal Graph Story oferuje usługę prostego i przystępnego dostępu do grafowych baz danych w czasie rzeczywistym. Nasz zespół był odpowiedzialny za realizację Graph Story Console. Dzięki zastosowaniu technologii Neo4j, portal Graph Story oferuje dostęp do bezpiecznych, sprawdzonych i skalowalnych opcji zarządzania złożonymi, wysoko strukturalizowanymi danymi w czasie rzeczywistym, w chmurze. Projekt był bardzo wymagający technicznie, jednak dzięki wnikliwej analizie domeny działalności oraz pomysłu klienta w pełni zautomatyzowaliśmy usługi, które Graph Story dotychczas wykonywało manualnie. Portal zaprojektowany przez zespół The Software House przyczynił się do znacznego usprawnienia działalności naszego klienta oraz istotnego wzrostu liczby użytkowników usługi.
PHPSlim FrameworkjQuery
PAAY
Wygodne w użyciu płatności mobilne
PAAY to start-up z Nowego Jorku oferujący usługę mobilnego portfela i płatności za pośrednictwem aplikacji na telefony z systemem iOS i Android. Aplikacja PAAY umożliwia bezpieczne i proste zakupy w sklepach online bez konieczności ciągłego logowania i podawania niezbędnych do zakupu danych, wyłącznie na podstawie numeru telefonu i pinu. Zespół The Software House jest autorem rozwiązań technologicznych stosowanych przez PAAY. W toku całego developmentu zapewniliśmy najkorzystniejsze biznesowo rozwiązania, dobierając do ich realizacji właściwą technologię. Nasz zespół zbudował panele WWW, API, zajmuje się rozwojem aplikacji mobilnych, wnosząc istotny wkład biznesowy w rozwój projektu. Dzięki biznesowo-technologicznemu podejściu do rozwoju aplikacji, w toku prac staliśmy się głównym partnerem technologicznym PAAY.
Zobacz opinię klienta na
PHPSymfonyCakeAngularAndroidiOS
Citroen
Citroën
Aplikacja mobilna do prowadzenia działań marketingowych
Dla krajowego dealera marki Citroën, zbudowaliśmy stronę będącą formularzem do komunikacji z potencjalnymi klientami marki. Całość projektu stanowiła część akcji promocyjnej marki Citroën, której jedną z głównych atrakcji były jazdy próbne nowymi modelami samochodów gamy DS. Zespół The Software wykonał aplikację, dzięki której klienci naszego partnera mogli sprawnie i bezproblemowo uczestniczyć w wydarzeniach promocyjnych marki Citroën.
HTML5jQuery
Strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką. Kliknij w pasek, aby zaakceptować politykę prywatności.