O nas

Dlaczego to właśnie my powinniśmy
tworzyć Twoje oprogramowanie:

Jesteśmy profesjonalistami
Nasi programiści i projektanci są najlepsi w tym co robią. Pracujemy szybko i wydajnie, zawsze dążąc do dostarczenia jak najwyższej wartości.
Rozumiemy Twój biznes
Zawsze rozpoczynamy od analizy Twojego biznesu, żeby skutecznie połączyć Twoje cele z odpowiednią technologią. Inaczej mówiąc, chcemy jak najlepiej wykorzystać Twoje pieniądze.
Mamy długoletnie doświadczenie
Do dziś zbudowaliśmy ponad setkę świetnych aplikacji. Znamy potencjalne zagrożenia i ryzyka w tworzeniu oprogramowania, a co najważniejsze wiemy, jak ich uniknąć. Niewiele może nas zaskoczyć podczas powstawania Twojej aplikacji.
Mamy sprawdzony proces
oparty o agile i Scrum
Wierzymy w skuteczność metodyk zwinnych. Naszym głównym celem jest dostarczenie aplikacji, która będzie dokładnie taka jak potrzebujesz. Codziennie informujemy o postępach prac i regularnie pokazujemy aplikację, więc będziesz na bieżąco widział, że podążamy w dobrym kierunku.
Jesteśmy zaangażowani
Zdecydowana większość naszych nowych projektów pochodzi z polecenia. Będziemy ciężko pracować, żeby zyskać kolejnego zadowolonego klienta, licząc, że zostaniesz z nami na długo.

Oferujemy Lepsze Usługi It

Każdy projekt rozpoczynamy od zrozumienia biznesu klienta tak, by zaproponować najlepsze rozwiązanie i najlepszą technologię. Dbamy o to, by firma naszego klienta rozwijała się dzięki współpracy z nami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego podejścia do tworzenia oprogramowania!

Projektowanie user experience i analiza wymagań
Omówimy wspólnie Twój pomysł i cele aplikacji. Pomożemy Ci wyobrazić sobie końcowy rezultat naszej pracy i opiszemy go, żeby każda zaangażowana osoba wiedziała, do czego dążymy.
Projektowanie graficzne i interfejsu użytkownika
Przyjazny i łatwy w użyciu interfejs użytkownika jest niezbędny dla sukcesu aplikacji, dlatego zbudujemy prototypy interfejsu, które będziesz mógł przetestować. Po akceptacji zadbamy o to, by aplikacja była przyjemna dla oka.
Programowanie
Wiemy, jak tworzyć aplikacje. Zbudowaliśmy ich ponad setkę. Wiemy też, że to, co tworzymy, musi mieć wartość biznesową dla Ciebie. Dlatego nasz zespół będzie w stałym kontakcie z Tobą, aby upewnić się, że dążymy do osiągnięcia Twoich celów.
Start aplikacji i utrzymanie
W tych kluczowych chwilach będziemy upewniać się, że wszystko działa płynnie i bez żadnych problemów.
Dalszy rozwój aplikacji
Gdy Twoja aplikacja osiągnie sukces, to na pewno będziesz miał milion pomysłów i chciał ją dalej rozwijać. Chętnie pomożemy wznieść Twój biznes jeszcze wyżej!

ODBIERZ DARMOWĄ WYCENĘ TWOJEGO PROJEKTU

Potrzebujesz zgranych zespołów programistycznych?

Mamy zespoły świetnych programistów, które są:

Gotowe do pracy od pierwszego dnia
Nasi programiści pracują ze sobą od dawna i znają się dobrze, więc tworzą zgrane zespoły gotowe pracować nad Twoim projektem.
Łatwo skalowalne
Jeżeli będziesz potrzebować więcej programistów, to szybko zwiększymy zespół (lub zespoły). Jesteśmy bardzo dobrzy w szukaniu świetnych programistów i grafików. Nasz techniczny zespół urósł do ponad 60 osób w zaledwie cztery lata.
Złożone z doświadczonych i pracowitych osób
Nasi pracownicy mają za pasem lata doświadczenia. Znają nowinki technologiczne, ale wiedzą też, kiedy lepiej wykorzystać klasyczne, sprawdzone rozwiązania. Dodatkowo używamy TDD.
Dobrze się z nimi pracuje
Szukamy przede wszystkim osób, z którymi będzie się dobrze pracowało. Dlatego klientom dajemy możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami w celu uniknięcia "głuchego telefonu". Jednak jeśli wolisz mieć jedną osobę do kontaktu, to mamy świetnych kierowników projektów.
Uwielbiające wyzwania
Kochamy nowe wyzwania i nowe projekty. Potrafimy szybko wejść w projekt, dostosować się do Twoich praktyk lub zaleceń. Ale jeśli zauważymy coś, co możemy poprawić, albo zastosować inne rozwiązanie, to na pewno Ci o tym powiemy.

Mamy ponad 60 programistów wyspecjalizowanych w:

PHP
Symfony
Javascript i Frontend
React
AngularJS
Mobile
iOS
Android
Ruby
Ruby on Rails

Zatrudnij swój zespół

Zatrudnij nas

Nasi klienci o nas:

Pracowaliśmy z tymi
wspaniałymi klientami

Te firmy powierzyły nam stworzenie najważniejszych elementów swojego biznesu.

Poznaj nasz zespół

Nasze inicjatywy:

Strona wykorzystuje ciasteczka zgodnie z naszą polityką. Kliknij w pasek, aby zaakceptować politykę prywatności.